Fabrikamız bünyesinde tüm gelen hurdalar tasniflenmekte, ana metal guruplarına göre ayrıştırılmaktadır. Hurdaların toplanması, tasniflenmesi ve ergitmeye hazır hale getirilmesi şirketimizin başlıca hizmetleri arasındadır.
Hurdalarınızın satışı esnasında Türkiye’nin neresinde olursanız olun, şirketimiz ile irtibata geçmeniz halinde, sizlere en iyi fiyat ve en ikaliteli hizmet sunulacaktır.
Firmamız, Kuruluşundan bu yana, sektördeki deneyimini ve başarısını “kalite, hizmet ve sürdürülebilirlik” kavramlarıyla birleştirerek, zamanında hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren bir anlayışa sahiptir.
Tesisimizde hurda metal nitelikli atıkların işlenmesi yapılmaktadır. Toplama, ayrıştırma, ergitme ve ticaretini yaptığımız başlıca ürünler şunlardır; Hurda bakır, külçe bakır, hurda kablo, granül bakır, bakır talaşı, lama bakır, hurda bronz, alüminyum bronz, mangan bronz, hurda sarı, araiş sarı, su saati, külçe sarı, hurda çubuk sarı, hurda alüminyum, hurda çinko, paslanmaz, krom, hurda kalay, hurda nikel, hurda kurşun, hurda demir, elmas ucu, titanyum, bakır ramatı, bakır cürufu, bakır tufalı, bakır çamuru, bakır tozu, sarı ramatı, sarı tozu, alüminyum ramat, kalay ramat, kurşun ramat.